Hakkımızda


Consultation for Cameroon sitesi size Kamerun hakkında gerekli olan Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu adres, Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu ulaşım haritası, Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğunun ve Kamerun Konsolosluk görevlilerinin isimlerine ulaşabilmeniz için gerekli bilgilerin toplandığı bilgi amaçlı kurulmuş bir sitedir. Sitede ayrıca, konsolosluklardan vize alabilmeniz maksadıyla, seyahat amacınıza göre (turistik, ticari) vizeleriniz için gereken belgelerin neler olduğu ve izlenecek yol haritası hakkında bilgilerde sunulmuştur.

 

Kamerun’a yapacağınız seyahatleriniz öncesinde site içerisinde verilen linklerden Kamerun uçak bileti, Kamerun otel rezervasyonu ve Kamerun vize işlemleri ilgili danışmanlık alabilirsiniz. Kamerun’da ziyaret edeceğiniz şehirler, bölgenin özellikleri Kamerun’da bulunduğunuz süre boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm pratik bilgilere sizin seyahatlerinizi kolaylaştırmak için hazırladığımız web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Bu web sitesi Türkiye’den Kamerun’a seyahat edecek kişileri, seyahatleri öncesinde ve sırasında karşılaşabilecekleri her türlü prosedürle ilgili bilgi vermek amacıyla kurulmuştur. Bu bilgiler ışığında karar verdiğiniz seyahat tarihinden en az 1 ay önce bizden en uygun fiyata otel ve uçak bileti satın alabilirsiniz. Bunların dışında vize işlemlerinizi hala gerçekleştirmediyseniz vize hizmeti veren acentelerin linklerine ulaşarak profesyonel vize işlemleri danışmanlığı şirketlerinden yardım alabilirsiniz. Vize işlemleri danışmalık şirketleri, evraklarınızın ve başvuru formunuzun kontrolünü yaparak Kamerun vize başvurunuzun olumlu ve en kısa zamanda sonuçlanması için elinden geleni yapacaktır.

 

Değerli okuyucular, ziyaret ettiğiniz bu web sitesi Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu temsilciliğinin resmi web sitesi değildir. Consultation for Cameroon web sitesi Kamerun’a seyahat edecek olan kişilerin Kamerun ve seyahat prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi alabilecekleri, aynı zamanda vize işlemleri, otel rezervasyonu ve uçak bileti konusunda sitemize reklam veren seçkin turizm acentelerine ulaşabilecekleri bir sitedir.

 

Consultation for Cameroon web sitesi bir Knight SP ailesi üyesidir. Knight Strategic Partners (Knight SP), Amerika Birleşik Devletleri menşeili, merkezi Sofya’da bulunan uluslararası bir danışmanlık ve hizmet kuruluşu olarak çalışmalarını sürdürürken. Köklü bir geçmişe ve alanında prestijli bir konuma sahip firmamız, uluslararası ilişkiler, ticaret, eğitim ve turizm alanında hizmet veren şirketlere verdiği özel ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra, teknik, bilimsel ve hukuksal alanlarda da danışmanlık yapmakta ve destek sunmaktadır. Bir Knight SP ailesi üyesi olan Consultation for Cameroon sitesi, bilgilerin yeniliğini an be an takip etme üzerine çalışma yürütürken yanlış, hatalı veya eksik bilgileri düzeltme ve değiştirme önceliğini her daim canlı tutmaktadır. Sizde Knight SP ailesine mensup oluşumlarda karşılaşabileceğiniz hatalı ve eksik bilgileri iletişim adreslerimize yönlendirebilir veya paylaşabileceğiniz detaylı bilgileri bize önerebilirsiniz. Knight SP önerilerinizi göz önünde bulundurarak 48 saat içerisinde incelikli bir araştırma gerçekleştirecek teyit edilmiş bilgileri en yeni ve en doğru şekilde yine sizlerle paylaşacaktır.


 

Bilgi, reklam ve projelerinizle ilgili öneriler için info@knightsp.org iletişim adresimizi kullanabilirsiniz.

Kamerun Konsolosluğu Resmi Web Sitesi Değildir