Kamerun Vize Başvuru Formu


Kamerun vize başvuru formu, Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu tarafından hazırlanmış olan bir formdur. Kamerun vize başvuru formu resmi bir evrak olup, Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu tarafından İngilizce hazırlanmıştır. Kamerun Konsolosluğu, Kamerun vizesi talebinde bulunan vatandaşlarımız hakkında bu form aracılığı ile bilgi edinirken, başvuru formu eksiksiz olarak doldurulup başvuru evrakları arasında bulundurulmalıdır. Vize başvuru formu olmadan yapılan vize başvurularını ise Kamerun Konsolosluğu kabul etmemektedir.
 

Kamerun vize başvuru formu, eksiksiz ve gerçeğe uygun bilgilerle doldurularak başvuru evraklarınız arasında bulundurmalısınız. Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu vize başvuru sahibi hakkındaki detaylı bilgiye başvuru formu aracılığı ile ulaşırken, Kamerun vize başvuru formunda eksiksiz ve gerçeğe uygun olan bilgiler verilmelidir. Kamerun vize başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgilerin, başvuru evraklarında bulunan bilgilerinizi desteklemesi ise Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu’nun göz önünde bulunduracağı bir konudur. Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu vize başvuru formu ve başvuru evrakları arasında beyan ettiğiniz bilgileri dikkate alacak, uyumsuz ve gerçeğe uygun olmayan bilgilerinizle karşılaşması halinde vize başvuru işlemlerinizi reddedebilecektir.

 

Kamerun İstanbul Fahri Konsolosluğu, Kamerun Vize Başvuru Formunda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
Kamerun vize başvuru formu mutlaka doldurulmalı ve vize başvuru evrakları arasında bulundurulmalıdır.

Kamerun vize başvuru formunda verecek olduğunuz bilgiler, Kamerun vizesi için gerekli evraklarınızda bulunan bilgilerinizi desteklemelidir.

Kamerun vize başvuru formunun doldurulup imzalanması halinde, Kamerun vizesi almış olmanızın bu ülkeye girişinizi garanti etmeyeceğini, Kamerun vizenizin süresi dolmadan bu ülkeden ayrılacağınızı, Kamerun vize işlemleri süresince gerçeğe aykırı beyanlarda bulunmayacağınızı da baştan bildirmiş olursunuz.

 

Kamerun vize başvuru formu için tıklayınız

Kamerun Konsolosluğu Resmi Web Sitesi Değildir